Artio, pol-zet, meble,meble kuchenne, meble biurowe, garderoby,garderoba, szafy,szafa,na zamówienie,kuchnie,Częstochowa, Śląsk,antyki,szafki,blaty,stoły,krzesła,nowoczesne meble kuchenne,drewniane meble kuchenne, montaż mebli, meble na zamówienie, indywidualne zamówienie,produkcja mebli,meble tradycyjne,meble pokojowe,szafki łazienkowe

O nas

Firma Pol-Zet istnieje od 1998 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, sprzedażą i montażem mebli. Naszym głównym produktem są meble Artio. Wykonujemy również inne meble na indywidualne zamówienie. Zaczynamy od pomiaru lub analizy projektu pomieszczenia a kończymy montażem gotowego wyrobu.
Produkty nasze objęte są 24 miesięczną gwarancją. Zawiasy i szuflady firmy Blum posiadają gwarancję dożywotnią.
Na życzenie zaopatrzymy Państwa również w sprzęt AGD w konkurencyjnych cenach.


Zapraszamy do współpracy.W związku z otrzymaniem dotacji z funduszy unijnych oferta naszej firmy została powiększona o następujące usługi:
1.Możliwość projektowania zabudowy dowolnych pomieszczeń i przestrzeni ze szczególnym uwzględnieniem kuchni, łazienek i garderób dzięki zakupieniu oprogramowania do aranżacji wnętrz.
2.Zakupienie nowych pił do formatowania płyt umożliwia dokładne cięcie materiału meblowego.
3.Dzięki zakupowi wysokiej klasy maszyny do oklejania krawędzi pocięty materiał jest w profesjonalny sposób oklejony. Obie w/w maszyny pozwoliły naszej firmie rozszerzyć swoją działalność o usługowe cięcie i oklejanie płyt meblowych dla mniejszych zakładów stolarskich.
4.Nabycie wiertarki wielowrzecionowej umożliwiło wprowadzenie do sprzedaży mebli systemowych, regałów sklepowych a także powtarzalnych elementów w meblach kuchennych.
5.Wprowadzenie do sprzedaży elementów laminowanych i fornirowanych a także mebli z w/w materiałów stało się możliwe dzięki zakupowi prasy do klejenia.